182 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI , #182

  • Total lots estimates: PLN 571,650 - PLN 754,350
  • Sale total: PLN 49,200
  • % Lots Sold: 15.79%
  • 32
  • 47

Kobieta z dzieckiem na nabrzeżu

45 cm - 28 cm (17.72 in - 11.02 in)

Kompozycja(1966) sygn.dat.na odwrociu

60 cm - 50 cm (23.62 in - 19.68 in)

Mała corrida

Lithograph
31 cm - 24 cm (12.2 in - 9.45 in)

Przekupki lwowskie

34.5 cm - 50 cm (13.58 in - 19.68 in)

Kwiaty

39 cm - 52.5 cm (15.35 in - 20.67 in)

Kościół św. Barbary nocą

69 cm - 48.5 cm (27.17 in - 19.09 in)

Pejzaż wiejski

16.5 cm - 27.5 cm (6.5 in - 10.83 in)

30.V.2016a.psd

Graphic
25.7 cm - 17.8 cm (10.12 in - 7.01 in)

W ogrodzie

33.5 cm - 29.5 cm (13.19 in - 11.61 in)

Woda

180 cm - 115 cm (70.87 in - 45.28 in)

Inicjał

Metal Own technique
45 cm - 31 cm (17.72 in - 12.2 in)

Transfiguracja klucza „Transcendencji”

51.2 cm - 39.5 cm (20.16 in - 15.55 in)

Tatra mountains

66 cm - 130 cm (25.98 in - 51.18 in)

Kwiaty w wazonie

99 cm - 75 cm (38.98 in - 29.53 in)

Nad stawem

Oil on canvas board
41 cm - 55 cm (16.14 in - 21.65 in)

Kamień i roślina

51 cm - 35.5 cm (20.08 in - 13.98 in)

Łódź wpływająca do portu w Ustce

65 cm - 81 cm (25.59 in - 31.89 in)

Scena w parku

73 cm - 147 cm (28.74 in - 57.87 in)

Stare Miasto

35.3 cm - 26.2 cm (13.9 in - 10.31 in)

Wesele chłopskie

50 cm - 70 cm (19.68 in - 27.56 in)