Auction 23/10/2014 , #1014

  • Total lots estimates: $133,650 - $180,900
  • Sale total: $6,080
  • % Lots Sold: 11.43%

Królewskie Łazienki-gondole(1996) sygn.dat.p.d.

45 cm - 55 cm (17.72 in - 21.65 in)

Zagroda

34 cm - 42.5 cm (13.39 in - 16.73 in)

Ex libris Augusta Zalewskiego

6.6 cm - 5 cm (2.6 in - 1.97 in)

Sic itur ad astra

8.9 cm - 5.9 cm (3.5 in - 2.32 in)

Biały Clown(“Derriere le Mirroir” no 147

Lithograph
37.2 cm - 27.7 cm (14.65 in - 10.91 in)

Bajki malowane

22 cm - 18.5 cm (8.66 in - 7.28 in)

Samotny wilk nocą

Gouache on paper
27 cm - 55 cm (10.63 in - 21.65 in)

Szkice aktu męskiego i kobiecej głowy w kapeluszu

54 cm - 39.5 cm (21.26 in - 15.55 in)

Pejzaż z zamkiem

45 cm - 54 cm (17.72 in - 21.26 in)

Kompozycja sygn.na odwrociu

Mixed Media
53 cm - 33.5 cm (20.87 in - 13.19 in)

Odpoczynek po żniwach

80 cm - 100 cm (31.5 in - 39.37 in)

Katedra wawelska

Crayon on paper
43 cm - 30.5 cm (16.93 in - 12.01 in)

Pejzaż z młynem

68.5 cm - 55 cm (26.97 in - 21.65 in)

Młyn w Nowym Bidaczowie

Lithograph
42.5 cm - 61 cm (16.73 in - 24.02 in)

Portret kobiety

58 cm - 50 cm (22.83 in - 19.68 in)

Kompozycja zielona

45.8 cm - 63.8 cm (18.03 in - 25.12 in)

Pamiątka z Krynicy

Watercolor gouache on paper
24 cm - 16.3 cm (9.45 in - 6.42 in)

Kompozycje

8.9 cm - 6.8 cm (3.5 in - 2.68 in)

Kompozycje

Mixed Media
10.4 cm - 5.2 cm (4.09 in - 2.05 in)

Martwe natury-poliptyk

22 cm - 22.5 cm (8.66 in - 8.86 in)